Platforma Promocji Blogów
  • ponad 77 900 artykułów przecztanych ok. 3 828 000 razy

Prowadzisz bloga? Dzięki BlogBooster pozyskasz czytelników i zaczniesz zarabiać.

Dodaj swojego bloga ZA DARMO i zacznij pozyskiwać czytelników już dziś.

Załóż darmowe konto

Wystarczy założyć darmowe konto w serwisie i dodać swojego bloga. Jeśli prowadzisz kilka blogów – możesz dodać kilka.

Zacznij pozyskiwać czytelników za darmo

Promując nasz serwis będziemy jednocześnie promować Twojego bloga. Efekty szybko zobaczysz w Google Analytics. Chciałbyś pozyskać jeszcze więcej czytelników? Skorzystaj z dodatkowych możliwości promocyjnych w ramach serwisu BlogBooster.pl.

Zarabiaj na blogu

W miarę pozyskiwania klientów przez nasz dział handlowy, będziesz również otrzymywać propozycję udziału w płatnych kampaniach marek, za które otrzymasz wynagrodzenie.

Z serwisem BlogBooster.pl zbudujesz grono wiernych czytelników i będziesz zarabiać na swojej pasji. Proste, prawda?


Najczęściej zadawane pytania

Praktycznie non-stop prowadzimy szeroko zakrojone działania reklamowe w Internecie. Wykorzystujemy AdWords, kampanie remarketingowe, mailingi, kampanie odsłonowe oraz kampanie CPC. W każdej z kampanii powołujemy się bezpośrednio na artykuły, jakie są umieszczone w serwisie. Dzięki temu pozyskujemy czytelników zainteresowanych konkretnymi treściami i do nich przekierowujemy ruch.

Absolutnie nie ma takiej konieczności. Można korzystać z BlogBooster.pl zupełnie się tym nie chwaląc. Jednak osoby, które umieszczą takiego linka, będą preferowane przy prowadzeniu kampanii reklamowych BlogBooster.pl. Co oznacza, że za darmo będą pozyskiwać większy ruch niż blogi bez linka.

Z uwagi na fakt promowania treści na stronie BlogBooster, adres serwisu będzie widoczny w Google Analytics jako adres referera. Wystarczy zajrzeć w statystyki, żeby zobaczyć korzyści z uczestnictwa w projekcie BlogBooster.

Tak. Nie ma obowiązku uczestniczenia w płatnych promocjach BlogBooster. Efekty działania serwisu widać od razu po dodaniu bloga. Płatna promocja powoduje jedynie, że w czasie jej trwania pojawi się znacznie więcej czytelników. Np. darmowe uczestnictwo w projekcie BlogBooster przyprowadzi dodatkowo 1.000 unikalnych użytkowników miesięcznie, podczas gdy dzięki płatnej promocji można pozyskać nawet 50.000 dodatkowych użytkowników.

BlogBooster pobiera tylko „zajawkę” artykułu oraz link do zdjęcia. Po przeczytaniu lead’a i kliknięciu w artykuł, czytelnik jest przekierowywany bezpośrednio na stronę bloga. Nie gromadzimy treści, nie wykorzystujemy w lead’ach więcej niż 20% treści artykułu. Nie sprzedajemy treści dalej, nie naruszamy praw autorskich. Jedne co robimy, to wyświetlamy „zajawki” do artykułów na blogach naszych partnerów, aby zapewnić im jak najwięcej czytelników.

Tak. Założenie konta pozwala na dodanie dowolnej ilości blogów.

W BlogBooster będziemy przede wszystkim oferowali umieszczanie płatnych artykułów sponsorowanych na blogach, tematycznie powiązanych z prowadzonymi kampaniami. Nie będą to jednak gotowe teksty – będziemy prosili o rzetelne testy i rzeczowe opinie na temat produktów i usług różnych firm. W zależności od wymagań będziemy prowadzili akcje skierowane do wszystkich blogerów zgromadzonych w serwisie BlogBooster lub tylko do wybranej grupy. Szczegóły wkrótce.

Jeśli podasz nam swój numer, zadzwonimy i poinformujemy Cię o akcji promocyjnej, do której chcemy Cię zaprosić.
Nie udostępniamy nikomu Twojego numeru i nie wysyłamy SPAMu. Nie wysyłamy też płatnych SMSów - podając numer nie zapisujesz się do płatnej subskrypcji.

Przede wszystkim trzeba to sprawdzać w Google Analytics. Wystarczy wejść w analitykę, kliknąć „Pozyskiwanie”. Następnie kliknąć „Referral” po prawej stronie. W tabelce pokażą się strony, z których przeszli czytelnicy. Wystarczy sprawdzić ile osób przeszło z blogbooster.pl i już będzie wiadomo jaka jest skuteczność promocji bloga przez platformę.

Zachęcamy do zadawania dodatkowych pytań i pisania na adres blogbooster@inb-digital.pl. Będziemy odpowiadali indywidualnie lub zamieścimy odpowiedzi w sekcji FAQ.


Masz pytania? Napisz do nas:
blogbooster@inb-digital.pl


Kliknij "Like"
i weź udział w konkursie na Facebook